Sektörde Matematik 2011

4 Şubat 2011 tarhinde mail olarak gelen bir davetten bahsetmek istiyorum. Onore olduğum bir davet. Eskişehir Osman Gazi Ünivetsitesi, Matematik ve Bilgisayar Kulübü tarafından organize edilen “Sektörde Matematik 2011” adlı organizasyona konuşmacı olarak çağırıldım.

Organizasyonun sektörleri; bilişim, finans, akademisyen ve eğitim olarak belirtilmiş.
“Bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duyulan personel profili, bununla ilgili pozisyonlar, bölüm öğrenci arkadaşlarımızın staj, mezun arkadaşlarımızın işe alım süreçleri ve bölümümüzün avantajları” konularındaki fikirlerimi ve yaşadığım tecrübeleri paylaşmam isteniyor.
Şu anda Parakende Sektöründe Bilişim Teknolojileri kullanmam, bu tanıma uyduğumu gösteriyor. 🙂

Yakın zamanda bu organizasyonda genel olarak neler bahsedeceğimi sesli düşünme tarzında blog üzerinden yayınlamayı da düşünüyorum.

Bu daveti tarafıma ulaştıran Esma Hanım’a ve organizasyon ekibine burdan teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca bu teklifin tarafıma sunulmasına vesile olan sevgili bloguma da teşekkür ediyorum 🙂

Organizasyon Hakkında Bilgi İçin Facebook sayfasına bakabilirsiniz.
Link

“Sektörde Matematik 2011” için 3 yorum

  1. Değerli arkadaşım dostum sevdiğim insan Sabri Bey’in böyle büyük bir organizasyonda konuşmacı olarak davet edilmesini gurur, övünç ve sevinçle karşılıyor, konuşması sırasında heyecanlanıp pepepe kekeke gibi saçma sapan kelimeleri ağzından kaçırmaması temennimi kendisine, sevenlerine, destekleyenlerine ve tüm ERP sistem analistlerine iletiyorum.

    Saygılar.
    Qepche

  2. Klüp olarak bizi çok onere eden bir yazı sabri bey teşekkürlerimizi sunuyorum klübümüz adına 🙂
    Sizleri aramızda görmekten ve tecrübelerinizden yararlanmaktan büyük kıvanç duyacağımızı tekrar belirtmek isterim. Şimdiden 600 öğrencimizin karşısında başarılar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.