Hakkımda

Hakkımda yazısını çok uzun süredir yenilemediğimi fark ettim. Hatta eski hakkımda yazısı bir üniversitede vereceğim konferans öncesinde okunması da gayet komik oldu 🙂
1984 senesinde İstanbul’da doğdum. İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra LC Waikiki Maceram başladı. Etkili bir CV ve üniversite yıllarında yaptığım projeler sayesinde öne çıktığımı ve bu işe kabul edildiğimi düşünüyorum.

LC Waikiki, US Polo, TRT World, Nomination Italy ve Koton firmalarında çalıştım. Ardından kendi şirketimi kurdum. Analitik, Veri Bilimi, Dijital Dönüşüm, Veri Altyapıları konularından danışmanlık ve eğitimler veriyorum.

ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen konferans ve seminerlerde konuşmacı olarak katıldım.

IBM’in 2 etkinliğinde, IDC’nin 3 etkinliğinde konuşmacı oldum.

Blog üzerinden ya da mail adresimden bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. sabri[at]suyunu[.]com ya da sabrisuyunu[at]gmail[.]com

“Hakkımda” için bir yorum

  1. Merhaba ,
    Ben X firmasında Allocator görevini üstlenmekteyim . Kapasite raporlarında hatalar oldugunu görmekteyim ama henüz 3 aylık oldugum için kimseden kapasite raporu nasıl hazırlanır sorusuna cevap alamıyorum. Sizden öncelikle bu konuda fikir istiyorum . İkinci olarak İMA dısında (bildiğimden değil herkesin bildiğinden) bu konuda eğitim veren nereler var ? Özellikle ürün yönetimi ya da planlama alanında ?

    Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.